انجمن نواندیشان درنشست با اداره آموزش و پرورش در برگزاری دوره های آموزشی و کلاس های تقویتی کنکور اعلام آمادگی کردند

انجمن نواندیشان اوز درنشست آموزشی با رئیس و معاونین اداره آموزش و پرورش اوز بر استفاده حداکثری از توان خیرین در برگزاری دوره های آموزشی و کلاس های تقویتی کنکور برای همکاران ودانش آموزان درسال تحصیلی ۹۸-۹۹اعلام آمادگی کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه اوز انجمن نواندیشان اوز در نشست آموزشی که در روز دوشنبه ۱۹ فروردین ماه راس ساعت ۹:۳۰صبح در محل اتاق ریاست این اداره برگزار شد بااعلام آمادگی کامل درراستای همکاری در اجرای برنامه های آموزشی به بحث و تبادل نظر پرداختند . آقایان راستگو ، کاریانی ،امیدوار و خانم هاشمی از انجمن نواندیشان باتقدیر از زحمات اداره آموزش و پرورش اوز استفاده از توان خیرین را در برگزاری دوره های آموزشی لازمه رشد وشکوفایی علمی و فرهنگی عنوان کردند و خواستار ارائه ی برنامه های آموزشی از این اداره شدند .
در پایان رئیس اداره آموزش و پرورش و معاونین این اداره ضمن تبریک سال جدید از این اقدام شایسته تقدیر و تشکر کردند و مقرر گردید برنامه های آموزشی قابل اجرا در سال آتی جهت برنامه ریزی و رایزنی با خیرین بزرگوار دز اختیار انجمن نواندیشان قرار گیرد .

2 دیدگاه

  1. همشهریان محترم اطلاع داشته باشند که بزودی سی امین سهرستان فارس با ارتقای بخش زرقان به شهرستان اعلام میشود فعالین ومسولین اوز در جریان باشند

  2. برگزاری دوره آموزشی تقویتی برای کنکور بسیار خوب میباشد اما دیگر وقتی نمانده حداکثر یک الی دوماه و بخواهید برنامه ریزی کنید و افراد ثبت نام و اعلام آمادگی نمایند و مدرسین مشخص شوند و کتابهای تستی گاج ویا سایر کتابهای تقویتی دورس مختلف و دوره های مختلف خریداری شود دیگه وقتی نمانده است به هر حال باید مدرس باسواد و دلسوز باشد و روش آموزش خوبی اشنا باشد ببنیم و تعریف کنیم که امسال چکار میکنید کار وتلاش کنید اما برای تبلیغ نام انجمن و نام و نشان خودتان تبلیغ نکنید برای امر خیر و خدمت به مردم اوز باشد با هدف و برنامه خاص نباشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد