رقابت بیش از ۵۰۰ دانش آموز در کنکور سراسری ۹۸در اوز

  • به گزارش پسین اوز و به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه اوز در روز ۱۳ و ۱۴تیرماه بیش از ۵۰۰دانش آموز در رشته های علوم انسانی و ریاضیات و علوم تجربی ،زبان های خارجی و هنر به رقابت پرداختند .لازم به ذکر است که تعداد ۴۷نفرشرکت کننده در علوم ریاضی و فنی و تعداد ۱۱۶نفر در گروه علوم انسانی شرکت کردند . آزمون سراسری امروز با شرکت ۲۲۱نفر در رشته علوم تجربی و ۸۴نفر در رشته زبان های خارجی کارخودرا به پایان خواهد رساند .

  • محمد رضا رضایی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه اوز در بازدید از حوزه های امتحانی ضمن تقدیر وتشکر از دکترمقتدری ریاست دانشگاه پیام نور اوز و همکاران ایشان در برگزاری آزمون سراسری ۹۸ گفت : اداره آموزش و پرورش در مبحث کنکور فعالیت های خوبی داشته و با شناسایی استعدادهای برتر مدارس و برنامه ریزی های درسی و کلاس های کنکور امیدواریم نتایج خوبی برای این عزیزان رقم بخورد .
    رضایی با اشاره به آرامش در بین شرکت کنندگان افزود : آزمون ها در فضایی بسیار مناسب با امکانات لازم برگزار شد و از زحمات برگزار کنندگان کمال تشکر و تقدیر داریم و برای دانش آموزان عزیز آرزوی موفقیت خواهیم داشت .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد