استاندار و اتصال استان فارس به خلیج فارس

احمد خضری: استاندار فارس در آئین بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه شیراز درباره اتصال استان فارس به خلیج فارس گفت: «تلاش خواهم کرد که ان شاالله این اتفاق بیفتد.»

به گزارش پسین اوز، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در آئین گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه شیراز با پرسش دانشجویان در خصوص عدم انجام اتصال استان فارس به خلیج فارس با توجه به دارا بودن مصوبه دولت و شورای امنیت ملی مواجه شد که در پاسخ گفت: «دلیل عدم انجام را باید از کسانی پرسید که انجام نداده اند. البته می توانید یک سال بعد در این باره از من بپرسید. استاندار ادامه داد که من تلاش خواهم کرد که ان شاءالله این اتفاق بیفتد.»

اتصال استان فارس به خلیج فارس طرحی است که ۵ روستای صورباش، فارسی، اکبری، تمبو جنوبی و تمبو شمالی از بخش کوشکنار شهرستان پارسیان در استان هرمزگان جدا شده و به دهستان ترمان بخش مرکزی شهرستان لامرد استان فارس ملحق می شود و بدین ترتیب استان فارس به دریا می پیوندد.


2 دیدگاه

  1. اگر این کار صور ت بگیرد چه نفع یا ضرری دارد ؟

  2. استان فارس در گذشته چند صد کیلومتر از بنادر سواحل را دارابوده که با اشتباهاتی از استان فارس جدا شده اند اول این حق استان فارس که کچک ترین سهم خود از سواحل را داشته باشد و مهم تر اینکه استان فارس ظرفیت های بسیار بزرگی برای پیشرفت کشور ومردم با اتصال به خلیج فارس به ارمغان می آورد بعضی ها از اسم فلسطین و اشغال استفاده کرده اند درصورتی که استان فارس چند صد کلیومتر از سواحلس را از دست داده و برای کوچکترین سهم خود ومردم و کشور باید جنجال و آشوب بپا کنند که این حق مسلم استان فارس است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد