مانور زلزله

به گزارش پسین اوز، مانور سراسری زلزله با همکاری اعضای ستاد مدیریت بحران و با حضور مسئولان ادارات بخش اوز در مدرسه شبانه روزی محمدعلی خضری برگزار شد.

دانش آموزان آماده در روزهای سخت (دادرس) به خوبی این مانور را برگزار کردند. رئیس جمعیت هلال احمر اوز بابیان این مطلب گفت: در دو جسله جداگانه در اداره آموزش و پرورش و آتش نشانی اوز نحوه برگزاری را قبلا توضیح داده و مقرر شد در ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۷ آذرماه ۹۷ این مانور با رعایت نکات ایمنی برگزار گردد. در ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه این مانور با شرکت دانش آموزان و با حضور اولیاء آنان و مسئولان ادارات اوز با شور و هیجان خاصی در آموزشگاه برپا شد.

محمدرضا رضایی رئیس آموزش و پرورش منطقه اوز، محمد حسین آتش فراز بخشدار و مدیر ستاد بحران بخش، مسعود کراماتی شهردار، منصور فقیهی نژاد یکی از نیکوکاران و فرهنگ دوستان اوز، محمدشاحسنی معاون تربیت بدنی آموزش و پرروش، اصغر شکاری رئیس جمعیت هلال احمر اوز و فاطمه نجاتی مدیر دبیرستان دوره اول متوسطه مرحوم محمدعلی خضری درباره مانور زلزله نکات ایمنی و فواید آن صحبت کردند. دانش آموزان آماده روزهای سخت (دادرس) نیز در هر مورد با هنرمندی خاص این مانور را به خوبی برگزار کردند.


1 دیدگاه

  1. کارمند وحکایت تقسیمات کشوری وارتقای اوز

    دیروز ۳ شنبه وزیر کشور مصوبه دولت برای ارتقای بخش بمپور به شهرستان را به استانداری بلوچستان ابلاع کرد در طی ۲ ماه گزشته ۳ شهرستان در ایران تاسیس شده است شهرستانهای جدید صالح اباد خراسان هوراند در ا زربایجان وبمپور در بلوچستان قابل توجه دلسوزان ومسولین در اوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد