استادیوم ورزشی و زمین چمن مصنوعی روستای چغان لارستان افتتاح شد

با حضور فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم ، مدیر کل ورزش و جوانان ، نائب رییس فدراسیون فوتبال و بزرگان فوتبال کشور:

استادیوم ورزشی و زمین چمن مصنوعی روستای چغان لارستان افتتاح شد

به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت، استادیوم ورزشی و زمین چمن مصنوعی روستای چغان از توابع بخش جویم شهرستان لارستان با حضور مسئولین و بزرگان فوتبال ایران و استان فارس افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، کامیاب مدیر کل ورزش و جونانان استان فارس، مسعود راسخی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، علی کفاشیان نائب رییس فدراسیون فوتبال، وحید جعفری مدیر شرکت آل اشپورت در خاورمیانه، علی فتح الله زاده، سردار عزیز محمدی، سید هادی آیت اللهی، حمید استیلی، رضا شاهرودی، محمود کلهر، نادر فریادشیران، غلامحسین پیروانی، صالح خلیل آزاد، محمدحسین میثاقی و جمع زیادی از اصحاب رسانه و سردبیران خبرگزاری ها، مجریان و گزارشگران  شبکه ورزش و برنامه تلویزیونی پرمخاطب ۹۰ و جمع کثیری از مردم، استادیوم ورزشی پرشیا آرنا و زمین چمن مصنوعی روستای چغان بخش جویم لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح این مراسم رییس اداره ورزش و جوانان لارستان با بیان اینکه مسوولان ورزش و بزرگان فوتبال کشور به منظور افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای چغان و تجلیل از خیرین عرصه ورزش به لارستان سفر کردند، اظهار داشت: این برنامه با حمایت اداره ورزش و جوانان لارستان و به همت وحید جعفری؛ مدیرعامل شرکت آلشپورت و اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل و تامین کننده توپ های لیگ برتر برگزار شد.

طیبی افزود: زمین چمن مصنوعی روستای چغان از توابع بخش جویم شهرستان لارستان در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان و با امکاناتی مدرن توسط وحید جعفری؛ مدیرعامل شرکت آلشپورت و اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل احداث شده است.


1 دیدگاه

  1. چه خوب بود یک یا چند تصویر از زمین چمن مصنوعی که موضوع و گزارش این خبر است و همیچنین یک تصویر کلی از بزرگان ورزش شرکت در کننده در مراسم نیز ارائه میشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد