افتتاح رسمی دفتر خدمات الکترونیک قضائی شهرستان اوز

دفتر خدمات الکترونیک قضائی شهرستان اوز با مدیریت عارف حسین پور به طور رسمی در شهر اوز افتتاح شد.

به گزارش پسین اوز، در آیین آغاز به کار دفتر خدمات الکترونیک قضائی اوز، ابتدا عارف حسین پور به اجمال به سابقه دفتر خدمات الکترونیک اوز و چگونگی افتتاح آن پرداخت.

سپس شیخ محمدزمان زمانی امام جمعه گفت: دستورات الهی حاکی براین است که امانات الهی را به اهلش واگذار شود؛ تا عدالت در جامعه برقرار گردد.

محمد محمدی فرماندار شهرستان اوز نیز ضمن تبریک فرارسیدن هفته قوه قضائیه گفت: مطالبات کنونی مردم دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، پلیس ۱۰+ و اداره ثبت اسناد و املاک است که این دفتر امروز افتتاح و پلیس ۱۰+ هم به یاری خدا تا یک ماه آینده شروع به کار می کند و تاسیس اداره ثبت اسناد غیر ممکن ولی نمایندگی آن به یاری خدا تاسیس می شود. البته نمایندگی که کار مردم در اوز انجام شود.

 فرماندار در پایان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری از مردم دعوت کرد که در انتخابات مشارکت فعال داشته باشند.

سیدحسام الدین زندوی در این آیین اظهار داشت: به لطف الهی این دفتر مستقل شروع به کار کرده و عارف حسین پور حقوق دان و اهل فن است. اما انتظار می رود کارکنان مرکز با مراجعه کنندگان حسن خلق داشته و دارای سعه صدر باشند تا از نظر روحی دچار آسیب نشوند چون باید به خواهان حق و مطالبات آرامش داد.


2 دیدگاه

  1. جناب محمدی فرماندار وتقاضای مردم صبور. اوز

    با تشکر از خبرهای خوب جناب فرماندار واما اخیر دربیشتر شهرستان های. جدید التاسیس. نمایندگی. ثبت. اسناد. مستقر. میشود وبه صورت. دایم وحدا اقل ۳ کارمند شروع. بکار میکنند. نمونه ان در این یکسال در شهرستان های. هرند وچادگان در استان اصفهان. شهرستان. لالی در خوزستان سرو اباد درکردستان. وابپخش بوشهر. وصفا دشت در تهران وشهرستان. ششتمد وکوهسرخ. در خراسان که همه این. نمایندگی ها. بصورت. دایم درهفته کار میکنند با تشکر. شهروند از شهرستان. اوز

  2. ریس دادگستری. وانتظارات مردم. اوز

    مردم. وکسبه وبازاریان اوز متقاضی تاسیس نمایندگی ثبت. اسناد. واداره. پزشکی. قانونی. در اوز. هستند که هردوی این. ادارات. زیر مجموعه قوه قضاییه می. باشد که جناب. ریس. دادگستری می بایست انرا بصورت. جدی. دنبال نمایند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد