جشن پیروزی انتخاب پزشکیان در اوز

اعضای ستاد انتخابات دکتر مسعود پزشکیان و هواداران وی به مناسبت پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری در اوز به جشن و سرور پرداختند.

به گزارش پسین اوز، بنا به دعوت ستاد انتخابات دکتر مسعود پزشکیان جمعی از هواداران وی در ساعت ۱۷ روز شنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۳ در محل ستاد انتخابات پزشکیان در شهر اوز گردهم آمده و به جشن و سرور پرداختند.

در این آیین باشکوه گروه موسیقی سنتی عادل جعفرپور در دو نوبت به هنرنمایی پرداختند و حضار و عابران توسط اعضای ستاد با شیرینی، شربت و نخود پذیرایی شدند.

با توجه به فرارسیدن ماه محرم الحرام سعی گردید آیین از ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه آغاز و در ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه قبل از اذان مغرب پایان یابد. مقرر بود در این آیین تعدادی از اعضای ستاد و هواداران دکتر پزشکیان صحبت کنند اما به دلیل کمبود وقت، فقط شریف بازرگانی رئیس ستاد انتخابات دکتر مسعود پزشکیان در شهرستان اوز به خوشامدگویی پرداخت و اظهار داشت: در نخستین فرصت نیازمندی ها و درخواست های مردم این شهرستان طی نشستی تنظیم و به ریاست دفتر ستاد در استان تحویل خواهد شد.

در این آیین گروهی از فیشور، محلچه، (بخش مرکزی) و از بخش بیدشهر و همچنین از شهرستان لارستان نیز حضور داشتند.


2 دیدگاه

  1. تقاضای مردم اوز. از دولت. دکتر.پزشکیان

    مردم شهرستان اوز. انتظار. دارند درمدیریت اداری شهرستان. در دولت اقای. پزشکیان از نیروهای جوان. ومتخصص بومی. استفاده. شود تا شهرستان اوز که درحالت رکود. وسکون. است واز نظر ادارات مورد نیاز مردم دچار کمبود می باشد. سر. وسامانی. بگیرد

  2. سلام
    عکاس حرفه ای بگیرید که از زاویه بسته عکس بگیرد و کسرت جمعت نشان داده شود. مثل صدا و سیما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد