عیدی دولت و مجلس به مردم شریف جنوب فارس

به گزارش پسین اوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مهندس حسین‌زاده نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تکمیل پروژه‌های بزرگ و برزمین‌مانده*
🔻با تلاش‌ها و پیگیری‌های فراوان مهندس حسین‌زاده نماینده جوان و انقلابی منطقه جنوب استان فارس در مجلس شورای اسلامی و مساعدت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر علوی، وزیر اطلاعات و دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، علیرغم اینکه کشور با محدودیت‌های منابع درآمدی و ارزی روبرو بود، *مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان به صورت ویژه و مازاد بر بودجه* جهت ساخت و تکمیل پروژه‌های بزرگ در چهار شهرستان حوزه انتخابیه اختصاص یافت.
🔸از چندین ماه پیش و در پی تقاضای مردم شریف و بزرگوار منطقه، مهندس حسین‌زاده خواستار اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت ساخت و تکمیل این پروژه‌ها شد.


✅امروز و در آخرین روزهای سال ۱۳۹۹ و در آستانه تحویل سال نو و اعیاد شعبانیه و پس از پیگیری‌ها، مذاکرات و تماس‌های متعدد، دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با درخواست مهندس حسین‌زاده موافقت کرد.
🔸مهندس حسین‌زاده در این خصوص گفت: چندین پروژه نیمه‌تمام بر زمین مانده در حوزه انتخابیه وجود دارد که پیشرفت فیزیکی قابل توجهی نداشته است. مردم هم همچنان چشم‌انتظار ساخت این پروژه‌ها هستند و مدام در دیدارها و بازدیدهای مختلف در خصوص این پروژه‌ها از بنده سوال می‌پرسند.
🔹نماینده مردم شریف و بزرگوار لارستان، خنج، گراش و اوز ادامه داد: از همان ابتدا مخالفت‌های جدی با هرگونه اختصاص اعتبار مازاد بر بودجه صورت گرفت و دلیل آن هم کسری بودجه و عدم تحقق منابع درآمدی کشور بود. نامه‌ای خدمت جناب آقای نوبخت نوشتم و از حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر علوی که انصافاً در این مدت عنایت خاصی به سراسر کشور و توجه ویژه‌ای به منطقه جنوب فارس داشته‌اند و از هیچ‌گونه کمک و همراهی دریغ نکردند، خواستم درخواست موافقت را از ایشان در جلسه هیات دولت کسب کنند که خوشبختانه با مساعدت دکتر علوی، موافقت اولیه آقای نوبخت کسب شد.
🔸نماینده مردم شریف جنوب استان فارس خاطرنشان کرد: قرار بر این است از هر شهرستان یک پروژه مهم که *به سرانجام رسیدن آن اولویت مردم است و مردم عزیز سال‌ها چشم‌انتظار تحقق آن بودند، انتخاب شود و این مبلغ به آن پروژه‌ها اختصاص یابد.*
🔹گفتنی است چندی پیش نیز با پیگیری‌های ویژه مهندس حسین‌زاده مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل و ساخت آزادراه و بزرگراه لار – جهرم – بندرعباس و ۱۰۰ میلیارد تومان جهت تکمیل و ساخت محور لار-لامرد از محل ماده ۵۶ قانون بودجه اختصاص یافت.
✨ *نهضت خدمت‌رسانی ادامه دارد…*


1 دیدگاه

  1. اوزی ورعایت عدالت در بودجه

    از کل مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان سهم شهرستان اوز میشود که مسولین شهر اوز باید انرا بخوبی جذب چند پروژه نمایند امیدواریم که در تقسیم این مبلع بین ۴ شهرستان رعایت عدالت بشود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد