هفته وحدت و گرامیداشت میلاد رسول الله (ص) در اوز

 

شهر اوز در بامداد پنج شنبه ۹ آذر ماه ۹۶ شاهد حضور کاروان های وحدت شیعه و سنی از شهرهای لار، گراش و خنج و روستاهای تابعه و اهالی بخش اوز بود.

طبق سنت دیرینه آئین گرامیداشت هفته وحدت و میلاد حضرت محمد(ص) به همت مجتمع علوم دینی امام شافعی اوز و همکاری حوزه مقاومت بسیج، انجمن نواندیشان، یاوران شورا، بخشداری، شهرداری، شورای شهر و هیات امنای مسجد مصلی، انجمن خیریه و مردم و… در مسجد بزرگ مصلی با حضور ائمه جمعه شهرهای لار و گراش، طلاب حوزه های علمیه لار و گراش، اعضای شوراهای اسلامی و روحانیون و کسبه شهرهای اوز، لار، گراش و خنج و مسئولان، معتمدان و مردم و دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی ریاست دادگستری لارستان، فرماندهان نظامی و انتظامی لارستان و گراش و اوز، نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت لارستان و رئیس حوزه علمیه حضرت امام علی (ع) لار، با مولودخوانی سنتی روحانیون آغاز و با سخنرانی آتش فراز  بخشدار اوز، وخشوری مدرس مدرسه عالی احمدیه اوز، دکتر موسوی امام جمعه لار، دکتر جعفرپور نماینده مردم در مجلس، حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ادامه یافت.

در این همایش شادی آفرین بر وحدت و همدلی مسلمین تاکید شد. و پیدایش و حضور گروه داعش را نتیجه اختلاف و تفرفه مسلمین دانسته و بر مبارزه و وحدت برای ریشه کن کردن افکار و اندیشه این گروه توصیه گردید. جلسه با هنرنمایی گروه آناشید آئین اوز و با شعار وحدت بستر پیشرفت را مهیا می سازد با صلوات و شادی پایان یافت. 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد