چهره های شاخص اصناف اوز تقدیر شدند

اتاق اصناف با همکاری اداره صمت شهرستان اوز روز ملی اصناف را با حضور گروهی از اصناف تولید، توزیع و خدمات و مسئولان در اوز گرامی داشتند.

به گزارش حمیرا نامدار خبرنگار پسین اوز، ابراهیم ماهوری رئیس صمت شهرستان اوز گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ شمسی که اداره صمت در اوز فعالیت کرد ما شاهد دستاوردهای زیادی بودیم و توانستیم ۲۶۱ میلیارد تومان جذب سرمایه کرده که شهرک صنعتی را از حالت رکود بدر آورده و فعال سازیم.

تعداد واحدهای تولیدی و کارگاهی که قبلا ۲۲ واحد بوده به ۴۳ واحد افزایش داده ایم. در شهرک صنعتی قبلا ۵ واحد صنعتی مستقر بوده که هم اکنون به ۱۷ واحد رسیده است. اداره صمت اوز به کارگاه های تولیدی توجه ویژه داشته و سعی کرده است که صنعت و تولید را در اوز رونق دهیم.

علی تیرزن رئیس اتاق اصناف شهرستان اوز گفت: در حال حاضر یک هزار و ۶۵۰ واحد صنفی در سطح شهرستان داریم که در ۴ حوزه توزیعی، تولیدی، خدماتی و خدمات فنی فعالیت دارند. وی از همکاران اتاق اصناف شهرستان های لارستان، خنج، گراش و جویم که در جلسه حضور داشته تشکر کرد و گفت: در حوزه توزیعی یک هزار ۱۱۷ واحد، در حوزه خدماتی ۱۸۲ ،در حوزه تولیدی ۱۱۸  و در حوزه خدمات فنی ۱۶۳ واحد در اوز فعالیت دارند.

در ادامه فرماندار، امام جمعه، فرمانده حوزه مقاومت بسیج در مورد اصناف و غیره صحبت کردند و محمدی فرماندار از مردم تقاضا کرد در انتخابات مشارکت داشته باشند.

عبداله وحدانی نماینده اصناف مشکلات اصناف شهرستان را در ابعاد فرهنگی و سیاست های کلان بازگو کرد و هنرمندان اوز سروش پیشداد و علی بازگیر به اجرای نمایشنامه طنز پرداخته و مهرداد پیشداد سرود ایران را به زیبایی اجرا کرد. از مهم ترین برنامه های این جشن تقدیر از چهره های شاخص صنفی پیشکسوت در حوزه های مختلف بود و به اصناف محجبه و برتر نیز لوح تقدیر اهدا گردید و از سوی اداره صمت و اصناف نیز لوح تقدیر به امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و رئیس دادگستری اهدا شد. مجری برنامه ابراهیم احمدی عضو هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان اور بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد