چگونگی شکل گیری ستاد انتخاباتی پزشکیان در اوز

* احمد خضری: در تاریخ ۲۰ خرداد ۶ نفر نامزد ریاست جمهوری معرفی شدند.

حضور مسعود پزشکیان از جبهه اصلاح طلبان موجی از شادی و اعلام رضایت را در بین برخی از مردم ایجاد کرد. در ساعت ۱۹ روز پنجشنبه ۲۴ خرداد جمعی از دوستان بنا به دعوت شریف بازرگانی در دفتر سایپای اوز به میزبانی ابراهیم احمدی حضور یافتند و برای تشکیل ستاد و مسئول آن به رایزنی پرداختند. پس از بحث و بررسی یک ساعته شریف بازرگانی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان انتخاب و برای صدور حکم به استان معرفی شد.

در این نشست: شریف بازرگانی، احمد خضری، ابراهیم احمدی، سلمان قائدی، یعقوب فقیهی، ساسان پیرزاد، سید یوسف حسینی، فرید دستوری، احمد جلیلی، فاطمه هاشمی و نوشاده نوشادی حضور داشتند. گفتنی است که یعقوب فقیهی دیگر با این ستاد همکاری نداشت.

 پس از صدور ابلاغ رسمی برای شریف بازرگانی از سوی سید عبدالرزاق موسوی رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در استان فارس در ساعت ۲۱ روز چهارشنبه ۳۰ خرداد دفتر مرکزی ستاد در خیابان شهید بهشتی مکان سابق نون والقلم با حضور هواداران افتتاح و شروع به کار کرد. در ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه روز یکشنبه سوم تیرماه نشستی با حضور هواداران در محل ستاد تشکیل و انتظارات مردم شهرستان اوز از دولت جدید ردیف شد و بالاخره در آخرین روز تبلیغات یعنی ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۶ تیرماه در تالار شیخ سعدی دانشگاه آزاد بیش از ۷۰ نفر از هواداران شهرستان های اوز، لارستان و غیره با دعوت از فرج اله رجبی به مدت ۱۰۰ دقیقه با برنامه ها و ویژگی های دکتر مسعود پزشکیان از زبان وی آشنا شدند.

و بالاخره در روز جمعه ۸ تیرماه ۵ هزار و ۲۷ نفر از مردم شهرستان اوز به پای صندوق های آرا رفته و ۳ هزار و ۸۵۴ رای یعنی معادل ۷۴ درصد به پزشکیان رای دادند. انتخابات به مرحله دوم کشیده شد و این بار ۶ هزار و ۲۲۱ نفر از مردم شهرستان اوز در انتخابات شرکت و ۵ هزار و ۱۸۸ رای یعنی ۸۴ درصد به پزشکیان رای داده و کار را تمام کردند.

بالاخره در ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه روز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ به دعوت ستاد اکثر هواداران در محل دفتر تجمع و پیروزی پزشکیان را جشن گرفتند.

همت و تلاش شریف بازرگانی رئیس ستاد پزشکیان در اوز ستودنی و قابل تقدیر است.

همچنین از پشتیبانی اعضای ستاد و نمایندگان ستاد در حوزه های رای گیری قابل توجه و ارزشمند بوده است.

*مدیر مسئول


3 دیدگاه

  1. مطالبات جدی مردم. از فرمانداری ومسولان. محترم

    وظیفه افراد فعال ستاد انتخاباتی دکترپرشکیان. ریاست جمهور دراوز. جمع بندی. مطالبات. ودرخواست های. بحق مردم. صبور اوز است. مردم اوز اکنون سه سال است که مطالبه چند اداره ودفتر خدماتی.دارند که تاکنون مستقر نشده اند. ( نمایندگی. ثبت. اسناد. ودفتر. وپلیس ۱۰+ که مسولان فعلی. بارها قول. انرا. داده اند

  2. سلام امروز یک متن از طرف اسماعیل فقیهی در فضای مجازی پخش شده بود .لطفا جناب خضری توضیح بدید موضوع چیه

  3. محمد از بندر

    من این متن را خواندم هیچ جا از آقای اسماعیل فقیهی به خوبی یا بدی ذکری نشده است ویک رویداد نوشته شده ، ولی چرا آقای فقیهی عکس العمل داشته است ؟ ضمنا آقای بازرگانی رئیس ستاد بوده اوهم از فقیهی نام نبرده والله چی بگوئیم ؟؟؟ ما موندیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد