۱۵ سال افتخار و بالندگی در ققنوس نصر اوز

 گرامیداشت پانزدهمین سالگرد افتتاج شرکت ققنوس نصر اوز طی آئین ویژه ای با حضور امام جمعه، مسئولان­ و گروهی از مردم در تالار امپراطور شهر اوز برگزار شد.

 به گزارش پسین اوز، آیین ویژه گرامید اشت پانزدهمین سالگرد افتتاح شرکت قفنوس نصر اوز که با همت و سرمایه گذاری ناصر اسفندنیا در ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ تاسیس شد در تالار امپراطور اوز برگزار شد.

 برنامه گرامید اشت با اجرای عبد الطیف جنیدی پس از قرائت قرآن توسط شیخ یعقوب فقیهی با نمایشن فیلمی از فرایند فرآوری محصولات ققنوس آغاز شد.

حاج شیخ محمد زمان زمانی امام جمعه اوز آغاز گر ایراد سخنرانی بود که ضمن تشکر از ناصر اسفندنیا و سایر عوامل دست اندرکاران که در توسعه و ماندگاری این شرک نقش داشته اند، اظها ر امیدواری کرد که نظیر چنین شرکت و کارگاهای تولیدی در شهرستان افزایش یاید.

محمد محمدی فرماندار شهرستان اوز ضمن تمجید از سرمایه گذار و مدیر عامل و سایر زحمت کشان شرکت گفت: تاسیس این شرکت یک کار اقتصادی بوده که می توان آنرا کار خیر هم دانست؛ چون باعث ایجاد اشتغال شده است.

 مدیر چهاد کشاورزی شهرستان اوز اظهار داشت: ققنوس نصر اوز پس از ۱۵ سال تحمل ناملایمات بازهم چون نگینی در تارک جنوب  کشورمی درخشد.

 اسماعیل قاسمی افزود: استقامت، بردباری و مدیریت سرمایه گذار این  شرکت( ناصر اسفندنیا)  و مدیر عامل احمد شریفی باعث ابقا و پیشرفت ققنوس شده است.

 اجرای موسیقی هنرمندانه آوای مهر لار باعث رونق و نشاط جلسه شد. و مجری برنامه گفت: در آغاز به کار شرکت ققنوس فقط یک خودرو سایپا وجود داشت، ولی امروز بیست و چند دستگاه خودرو مجهز ایسوز و محصولات شرکت را به شهرستان های استان های فارس، هرمزگان و بوشهر عرضه می کنند.

ساسان پیرزاد نماینده موسسه خیریه بیمارستان امیدوار طی سخنانی از برگزار کنندگان جشن و بویژه ناصر اسفندنیا تشکر کرد و گفت: شرکت ققنوس نصر اوز مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای خرید دستگاه به موسسه اهداء کرده است.

آخرین سخنران احمد شریفی مدیرعامل شرکت بود که ضمن تشکر از حضار گفت: خدمت خالصانه ناصر اسفندنیا نوعی عبادت است. چون بیش از یکصد نفر به صورت مستقیم و افزون بر ۳۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم از این مجموعه تولیدی برخوردار هستند.

شریفی نوید احداث کارخانه خوراک دامی جنوب فارس و گسترش مجموعه برای تولید تخم مرغ از طریق ساخت مرغداری تخم گذاری و تغییر تولید ثبت سفارش و فروش محصولات از حالت سنتی به نرم افزاری و مدرن را داد.

وی در پایان از کامران کامیاب، محمدعلی استوار و خالد بذرافشان به عنوان قدیمی ترین همکاران مجموعه نام برد و از آنان تقدیر کرد.

 در ادامه تمامی کارکنان به روی صحنه رفته و در حضور اسفندنیا سرمایه گذار،  رئیس دادگستری، رئیس جهاد کشاورزی، امام جمعه و غیره به آنان هدیه داده شد. و مدعوین در پایان در ضیافت شام شرکت و آیین ۱۵ سالگی ققنوس نصر اوز به پایان رسید.

گفتنی است که شرکت صنعتی فرآوردهای گوشتی ققنوس نصر اوز در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ تاسیس و در ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ افتتاح شد.

این شرکت با هدف ایجاد مدرن ترین کشتارگاه صنعتی طیور در جنوب کشور راه اندازی شده است که خط کشتار آن تمام اتوماتیک و دارای ۶ هزار قطعه ظرفیت در ساعت است. ققنوس نصر اوز دارای گواهینامه معتبر و حلال بوده و در زمزه برترین صادر کنندگان مرغ گوشتی کشور قرار دارد که توانسته است بیش از ۶ هزار تن از محصولات تولیدی را به کشورهای خلیج فارس و عراق صادر کنند.


1 دیدگاه

  1. از آقای اسفند نیا که سرمایه گذاری خوب انجام داده تشکر می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد