با حضور مردم و مسئولین سالن اختصاصی تنیس روی میز اوز افتتاح شد

 

 به همت بلند فرزندان شادروان عبدالله امینی سالن اختصاصی تنیس روی میز اوز احداث و در نهمین روز از آخرین ماه سال ۹۷ با تلاوت کلام الهی افتتاح گردید

دکتر جمشید جعفرپور نماینده شهرستانهای لارستان ، خنج و گراش در مراسم افتتاحیه این سالن ورزشی کار بزرگ ساخت سالن اختصاصی تنیس روی میز اوز توسط عبدالخالق امینی خیر این شهر را ستود و آن را از زمره طرح های ارزشمند و ماندگار برشمرد و کار نیک و پر از اجر معنوی وی را جز صالحات و باقیات دانست ایشان گفت با ساخت این سالن ورزشی به ظرفیت سالن های ورزشی لارستان افزوده و قطعا موجب رشد و توسعه ورزش در منطقه خواهد شد وی از همدلی مردم و مسئولین در انجام کارهای ارزشی و بزرگ به نیکی یاد کرد و ابراز امیدواری نمود که باورود خیرین به حوزه ورزش  رفع محرومیت  فضای های ورزشی در منطقه بیش از پیش فراهم شود دکتر جعفرپور در پایان از ساخت ۳/۵ میلیاردتومانی پروژه های ورزشی در بخش اوز خبر داد و از  مساعدتهای دولت درتجهیز امکانات ورزشی سالن اختصاصی تنیس روی میز اوز تقدیر و تشکر نمود.

جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندارویژه لارستان در این مراسم از خدمات ارزنده خیرین در لارستان و بخش اوز خصوصا عبدالخالق امینی  تقدیروتشکر نمودو گفت آنچه امروز ما می بینیم الگو و نمونه هم افزایی و هماهنگی مردم و دولت در جامعه است وی اظهار داشت اگر ما در کنار هم باشیم کارها چندین برابر نتیجه خواهد داد ایشان از حضور همه جانبه مردم بخش اوز در امر خیر و خیر اندیشی تشکر کردو اظهار داشت ساختار فرهنگی مردم اوز موجب شده است همه را در کنار هم برای آبادانی وروحیه  نشاط و شادابی قرار دهد فرماندار ویژه لارستان خاطر نشان کرد کار بزرگ ساخت این سالن نتیجه هماهنگی مردم و دولت است .

محمدحسین آتش فراز بخشدار اوز نیز در این مراسم به نمایندگی از مردم بخش اوز به مدعوین خیر مقدم گفت و از عبدالخالق امینی بانی خیر سالن تنیس روی میز اوز به نیکی یاد کرد و بیان داشت که با بهره برداری از این سالن ورزشی می توان روند رو به رشد ورزش در منطقه را تسریع بخشید وی در پایان ضمن اعلام ساخت سالن چندمنظوره دهستان بیدشهر توسط دولت خواهان مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان جهت تکمیل پروژه زمین چمن روستای هیرم و محلچه شد.

سیدیوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز به نمایندگی از خیر و اداره ورزش و جوانان لارستان از حضور مردم و مسئولین در آیین افتتاح سالن اختصاصی تنیس روی میز اوز تقدیر و تشکر نمود و گفت این سالن ورزشی با زیر بنایی نزدیک به ۸۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر ساخته شده است که شامل بخش اداری ، نمازخانه ، رختکن بازیکنان ، جایگاه اختصاصی مهمانان، آبدارخانه و سرویس های بهداشتی و انباری است که مجموعا ۷۵۰ میلیون تومان هزینه در برداشته که قسمت اعظم آن توسط عبدالخالق امینی و ۱۱۰ میلیون تومان آن از طرف سایر خیرین مساعدت شده است که تجهیز این سالن اعم از کفپوش و پارتیشن بندی و میز های استاندارد بین المللی آن با همکاری مهرداد قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان صورت گرفته است .

حسینی سابقه ورزش تنیس روی میز در اوز را از  سالهای دهه چهل دانست و گفت ورزش تنیس روی میز اوز همواره دارای نام و نشان در منطقه و حتی استان بوده است وی همچنین از احمدو محمد زمین پیما به عنوان حامیان ورزش و فریدون بالانچی به عنوان بنیان گذار نوین  تنیس روی میز در اوز یادکرد و ابراز امیدواری نمود با بهره برداری از این سالن اختصاصی شاهد رشد و توسعه این ورزش در بخش و کل شهرستان باشیم .

موسوی معاونت مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان که جز مدعوین این مراسم بود ضمن تقدیر و تشکر از عبدالخالق امینی بانی ساخت سالن تنیس روی میز اوز گفت امیدواریم این سالن ورزشی موجب توسعه و بالندگی بیش از پیش ورزش اوز و لارستان باشد وی در ادامه بیان نمودکه  امیدواریم خیرین دیگری در جهت ساخت اماکن ورزشی در منطقه گام بردارند ایشان لارستان و بخش اوز را یکی از قطب های ورزش استان دانستندو اظهار کردندخوشبختانه با توجه به حضور خیرین در منطقه و مساعدتهای دولتی  سرانه ورزشی در شهرستان لارستان امروز به مرز ۸۰ سانت در هر متر مربع رسیده است که درسایر شهرستانها دیگر این سرانه به مراتب کمتر است وی در ادامه اظهار داشت که  امیدواریم در سال ۱۴۰۰ ورزش فارس ورزش برتر کشور باشد

ایشان در پایان از مردم و ورزش بخش اوز به نیکی یاد کرد و گفت ورزش در این بخش دارای پتانسیل های زیادی است که با سرمایه گذاری بر روی آن می توان به موفقیت های بسیاری دست یافت .

پخش کلیپ مراحل ساخت سالن از بدو کلنگ زنی تا اتمام پروژه و معرفی اعضای هیات تنیس روی میز اوز و اهدای لوح سپاس از طرف اداره کل اداره ورزش و جوانان استان و اداره ورزش و جوانان اوز و عارف مولوی به عنوان رئیس تنیس روی میز بخش اوز به بانی خیر عبدالخالق امینی و شهردار اوز و مهندس عارف امینی مهندس ساخت پروژه که بدون دستمزد در ساخت سالن تنیس روی میز همکاری داشتند و اهدای جوایز به دکتر هاجر دانشی و پروانه امیدواری که موفق به اخذ مدرک داوری ورزش تنیس روی میز شده بودند و همچنین بازی نمادین تنیس روی میز توسط  پسران و دختران تنیس باز اوز در سالن با لباس های متحدالشکل از دیگر برنامه های این مراسم بود که از سوی حاضرین مورد تشویق و تحسین قرار گرفتند.

شایان ذکر است که سالن اختصاصی تنیس روی میز اوز در ضلع شرقی سالن چندمنظوره ریاست جمهوری قرار دارد که توسط عبدالخالق امینی و فرزندان شادروان حاج عبدالله امینی به نیت پدر و مادرشان حاجیه شهربانو حلاجی احداث شده است .

مجری این مراسم سینانامی بود که به خوبی ایفای نقش نمود .


5 دیدگاه

 1. دعای خیر و سلامتی و برکت برای خیرین و دست اندرکاران

 2. تاسیس ۲. شهرستان. جدید. در هفته گذشته

  درطی هفته گذشته. هیت دولت. با. ارتقای ۲. بخش به شهرستان موافقت کرد. ۱= ارتقای بخش. اصلاندوز با ۳۲. هزارنفر به شهرستان. واقع در استلن. اردبیل ۲= ایجاد شهرستانجدید. درگزین با ۴۰. هزارنفر در استان همدان درضمن. در تاریخ. ۵و۸. اسفندماه. دولت. با. ارتقای. بیش از ۳۰. مورد. ارتقا. در تقسیمات. کشوری برای. ایجاد. بخش. شهر. وانتزاع. والحاقات. جدید. است. که. مردم. اوز. از مسولان. ومعتمدین. اوزی. انتظار. دارند در جریان. امور. باشند. تا بخش. بزرگ. ومستحق. اوز. به. خواسته. اش. برسد. اینشالله

  • با سلام و تشکر از حسن توجه شما ما با امید زنده هستیم امیدواریم که به زودی خبر ارتقاء در استان فارس را هم منتشر کنیم.

 3. شهروند. اوزی

  باسپاس. از خیر. ونیکوکار. عزیز اقای. امینی. که. باعث سر افرازی. زادگاه. خود. شده اند. برایشان. ارزوی. سلامتی. داریم

 4. محمد نامدار

  خدا خیر بدهد به بانی ساخت سالن و تشکر از متن زیبای که توسط خبرنگار شما نوشته شده است به ایشان هم خداوند اجر بدهد امیدواریم نشریه عصر اوز موفق و سربلند باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد