بیانیه شماره یک شورای اسلامی شهر اوز

به گزارش پسین اوز،  شورای اسلامی شهر اوز به مناسبت ارتقاء بخش اوز اطلاعیه ای صادر که به شرح زیر درج می گردد. پسین اوز نیز ضمن گرامیداشت ۱۰ مهر ۹۸ که در تاریخ سیاسی و اجتماعی مردم شهرستان جدیدالتاسیس اوز بسیار مهم و ارزشمند است. این رویداد را به مردم، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم صبور و زحمتکش اوز تبریک می گوید.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق                                           شماره:۱

                                                                                                                 تاریخ: ۹۸/۷/۱۰

مردم شریف و محترم اوز ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۸ مصادف با تصویب ارتقاء بخش اوز به شهرستان به همراه ۶ بخش دیگر در استان فارس توسط هیات دولت جمهوری اسلامی ایران روزی فراموش نشدنی و جاودانه است. اکنون که به لطف پروردگار و با زحمات شبانه روزی مردم، مسئولان و به ویژه الطاف و محبت ریاست محترم جمهوری، اعضای محترم هیات وزیران مخصوصاً وزیر کشور، مدیرکل محترم تقسیمات کشوری و همکاران، استانداران محترم و فرهیخته اسبق و سابق و کنونی و معاونین و مدیران کل مربوطه نماینده محترم مردم در مجلس، فرماندار ویژه لارستان، بخشدار محترم، بزرگواری مرحومان حضرات آیت اللهی و سید مجتبی موسوی لاری، بیت محترم آیت الهی، امام جمعه اوز، امام جمعه لارستان و مردم بزرگوار شهر لار، اعضای شورای اسلامی شهر و بخش در ادوار مختلف، شهردارهای اسبق و سابق و کنونی، کارگروه ارتقاء، نیکوکاران و فعالان اجتماعی و نویسندگان و نشریات و گروه های مجازی بخش اوز که در این راه طولانی و جانفرسا همراه بوده اند صمیمانه سپاسگزاریم و به استحضار می رساند که به عنوان خادمین شهرستان جدیدالتاسیس اوز این اتفاق مبارک و بسیار شیرین و نویدبخش توسعه به منظور محرومیت زدائی را به همه مردم شریف تبریک و تهنیت می گوئیم و از اینکه با رفتار فرهنگی و با سعه صدر و صبر انقلابی همگام با مسئولان وزارت کشور، استانداری و فرمانداری و مقامات نظامی، انتظامی و امنیتی و تبعیت از قانون وحدت و همدلی را در منطقه حفظ نمودید، از شما کمال تشکر و امتنان را داریم.

بدیهی است مردم شهرستان جدید التاسیس اوز در کنار مردم شهید پرور و دوست داشتی و انقلابی لارستان بوده و خواهند بود و از مشکلات عبور کرده و برای توسعه منطقه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهند کرد. لذا با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای وزیر پرچم دولت تدبیر و امید و با وحدت کلمه در راه اعتلای جمهوری اسلامی و اجرای منویات منادیان وحدت مرحومان حضرات آیت الله آیت الهی، سید مجتبی موسوی لاری، حاج شیخ محمد فقیهی و حاج شیخ عبدالرزاق ابونجمی در حفظ و ترویج وحدت مثال زدنی جنوب کشور کوشا هستیم. ان شاءالله جشن شادی ارتقاء در ماه ربیع الاول طی آئین ویژه ای برگزار خواهد شد.

شورای اسلامی شهر اوز

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد