شورای استان فارس و تنی چند از همراهان با مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس دیدار کردند

مهندس خرمی ریس شورای استان فارس مهندس قاسمی نایب رئیس ومهندس راستگو از اعضای کمیسیونهای حقوق و نظارت و عمران استان فارس به همراه مهندس جعفری رئیس شورای شهرستان شیراز، حسانی  از مدیران کل بازنشسته و پیرزاد نماینده عبدالقادر فقیهی خیر و رئیس مجمع  خیرین مدرسه سازان امارات با مسئولین آموزش و پرورش استان دیدار کردند.

در این دیدارها که به طور جداگانه با دکتر نجفی مدیرکل آموزش و پرورش استان دکتر اسماعیلی معاون آموزشی متوسطه و دکتر جمشیدی معاون آموزشی ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش انجام شد ، مسائل و مشکلات استانی و منطقه ای مطرح و پیگیری شد.

مهندس راستگو نماینده لارستان نیز که از قبل با مسئولین و کارشناسان منطقه مشورتهای لازم را انجام داده بود مسائل زیر را مطرح کرد:

ساخت باشگاه فرهنگیان اوز و نیاز به همکاری اداره کل.

آمادگی خیرین در کمک به ساخت زمین چمن مصنوعی مدارس کوره و میزان مشارکت اداره کل.

مشکلات برخی مدارس متروکه قلات.

تقاضای تسریع در معرفی رئیس آموزش و پرورش بیرم.

مشکلات آموزش و پرورش برخی روستاهای صحرای باغ و بیرم.

ساسان پیرزاد نماینده عبدالقادر فقیهی گزارشی از فعالیتها و کمکهای ایشان و خیرین منطقه به آموزش و پرورش و دانشگاهها ارائه داد و اشاره کرد چنانچه ادارات و دولت قسمتی از هزینه های پروژه های خیرساز را بر عهده بگیرند خیرین با اشتیاق بیشتری فعالیت خواهند نمود.

مسئولین آموزش و پرورش نیز با استقبال از چنین دیدارهایی ضمن بررسی موارد مطرح شده خواستار همکاری هر چه بیشتر بین شورای استان و آموزش و پرورش شدند. لازم به ذکر است مسئولین از همراهی و دیدار با  نماینده عبدالقادر فقیهی خیر شناخته شده مدرسه ساز در این دیدار ابراز خرسندی کردند.


1 دیدگاه

  1. اموزش. وپرورش. اوز. با سابقه. دیرینه. انصاف. باید. دارای. خانه. وباشگاه. مخصوص. فرهنگیان. باشد. صرف. درخواست. ومطرح. کردن. کار ساز. نیست. باید. با. پیگیری. وبرنامه. مشخص. ان. را. دنبال. کنیم. در صمن. ازاقای. راسیتگو. انتظار. داریم که. موضوع. استقرار. ادارات. دادگاه. ثبت اسناد. دفتر پلیس. ۱۰. را هم. در سفرهای. شیراز. جدا. پیگیری. نمایند. درحال حاضر. اوز. از بخشهای. کوچکتر. لارستان. هم. از نظر. این. ادارات. عقب. تر. هست_

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد