۲۲ مرداد پرواز کیش ایر از لار به دبی

به گزارش پسین اوز، و به نقل از دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی پروازهای لار- امارات به ده پرواز افزایش می یابد. مدیرکل فرودگاه بین المللی آیت اللهی لارستان از افزایش پرواز های این فرودگاه به مقصد کشور امارات متحده عربی به ده پرواز در هفته خبر داد.

پسین اوز

برپایه این گزارش امین اله صولتی در گفت و گو با میلاد لارستان از برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر از روز دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷ از فرودگاه بین المللی لارستان خبر داد. وی گفت: پروازهای این شرکت در مسیر دبی لار- دبی هر هفته روزهای دوشنبه و جمعه برقرار می شود. مدیرکل فرودگاه بین المللی آیت اللهی لارستان افزود: این مهم با پیگیری های فرودگاه، نماینده مردم و مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مساعدت مدیرعامل منطقه آزاد کیش و هواپیمایی کیش ایر در راستای خدمت رسانی بهتر و افزایش رفاه حال مردم منطقه صورت پذیرفته است. وی با اشاره به این که با انجام این پروازها پروازهای هفتگی این فرودگاه به مقصد کشور امارات (دبی و شارجه) به ده پرواز خواهد رسید. گفت: امیدواریم بتوانیم در این مورد خدمات خوبی به شهروندان ارائه دهیم.

صولتی تصریح کرد: در حال حاضر پروازهای فرودگاه لارستان به مقاصد دبی- شارجه- کویت- قطر- تهران- اهواز توسط شرکت های هواپیمائی ایران ایر، فلای دبی، ایرعربیا و کارون انجام می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد