تقدیر مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از اداره صمت شهرستان اوز

مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از اداره صمت شهرستان اوز به دلیل قرار گرفتن در بین ادارات برتر استان فارس در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ در حوزه نظارت و بازرسی تقدیر نمود.
به گزارش پسین اوز، ابراهیم ماهوری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اوز در این باره افزود: باتوجه به نیاز حضور در بازار و به منظور جلوگیری از سوء استفاده احتمالی از برخی افراد سودجو در فعالیت های اقتصادی، لزوم بازرسی و نظارت امری ضروری می باشد و علی رغم کمبودها و مشکلات جهت رسیدگی بهتر و نظارت بیشتر اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان تمام تلاش خود را جهت کنترل بازار و مبارزه با گران فروشی و سایر تخلفات صنفی بکار برده است که در این خصوص از اداره صمت اوز به عنوان اداره برتر در بین شهرستان های فارس توسط ریاست محترم سازمان صمت استان فارس تقدیر بعمل آمد همچنین ایشان یکی از موثرترین راه کنترل بازار و خودکنترلی استفاده از پتانسیل های مردمی می باشد که انتظار می رود همه اقشار مردم در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند.


همچنین ایشان از تمامی نیروهای مردمی جهت همکاری با این اداره تحت عنوان ناظران افتخاری در سطح شهرستان دعوت نمودند.


1 دیدگاه

  1. از فعالین. اصناف. در اوز

    بسیار عالی به ریس صمت شهرستان اوز تبریک میگوییم. وانتظار. داریم که برای. ارتقای اداره. صمت. اوز به. اداره مستقل. پیگیری. جدی. بنمایند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد