تعامل و هماهنگی مردم، مسئولان و خیرین عامل رشد و توسعه دانشگاه آزاد اوز

به گزارش پسین اوز، در ادامه سپاسگزاری هیات امناء، ریاست و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز از حامیان این دانشگاه صبح روز یک شنبه ۶ اسفند ۹۶ رئیس به اتفاق جمعی از کارکنان، هیات اجرائی، دانشجویان، دانش آموختگان و اساتید با مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که محمدمهدی مهدی زاده رستم رئیس، مهندس سعید نجیب زاده، مهندس احمدعلی خرم بخت، دکتر سیروس فارسی، حجت الاسلام عبداله عباسی، معاونین و محمدرضا زراعتی مسئول حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان حضور داشتند.

ابتدا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز به معرفی همراهان پرداخت و گفت از روز تاسیس دانشگاه اوز ما مورد حمایت مسئولان دانشگاهی لارستان بودیم و پیوسته تعامل و هماهنگی بین اوز و لار باعث پیشرفت و رشد شده است. محمدصدیق پیرزاد رئیس هیات امنای دانشگاه اوز نیز ضمن سپاس گفت: اندیشه خردورزی از دانشگاه ها سرچشمه می گیرد و توسعه دانشگاه در همه نقاط کشور مایه افتخار است. دانشگاه آزاد اوز نیز در راستای توسعه و ترویج علم به وجود آمد و الحق که با کمک هیات امنای دفاتر اوز و دبی توانست بهترین ها را به وجود آورد و ما از این بابت آسوده خاطر هستیم و این در اثر مدیریت خضری رئیس دانشگاه بوده است.

 احمد خضری دبیر هیات امنا طی سخنان کوتاهی گفت: این هیات برای عرض تشکر و خسته نباشید سال ۹۶ و درخواست تاسیس رشته های کارشناسی ارشد به اینجا آمده اند. امیدواریم با حمایت شما رشته های کارشناسی ارشد در اوز تاسیس شود. در این باره پیرزاد نیز ضمن تاکید اظهار داشت خیرین که ما را حمایت کرده اند، انتظار گسترش رشته ها را دارند.

دکتر مهدی زاده رستم رئیس واحد لارستان ضمن بزرگ دانستن اعضای هیات امنای دفاتر دبی و اوز گفت: ما همیشه در همه جا از وجود مرکز اوز با مدیریت آقای خضری افتخار می کنیم. در واقع مرکز اوز به عنوان یک مرکز فعال، پویا و اثرگذار معرفی شده است. از نظر دانشگاه آزاد بعد از لار مرکز اوز در جنوب می درخشد. از اینکه به دانش آموختگان اهمیت می دهید بسیار کار مهمی است و ما کمافی السابق در خدمت شما هستیم.

حجت الاسلام عباسی نیز اظهار داشت دانشگاه آزاد برای اوز حساب ویژه ای باز کرده است. و این را به مردم فرهنگ دوست اوز تبریک می گویم. وی از برگزاری همایش خیرین دانشگاه ساز در ماه های آینده خبر داد و گفت: ما از خیرین سپاسگزاری خواهیم کرد.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد لارستان از اینکه کارهای بزرگ در مرکز اوز به صورت خود جوش به وجود می آید، همه را تحت تاثیر قرار داده است. امیدواریم دفتر فرهنگی در مرکز اوز تصویب و ساماندهی شود.

دکتر سیروس فارسی معاون پژوهشی نیز اظهار داشت هر نوآوری که در مرکز اوز انجام شود، به مجموعه لارستان افتخار و سربلندی می دهد. برای تاسیس و ساماندهی رشته ها باید همه به تفاهم و تعامل برسیم تا به صورت عادلانه تقسیم شود. دکتر احمدعلی خرم بخت معاون آموزشی گفت: ما هیچگاه به صورت نظارتی با مرکز اوز برخود نداشته و نداریم. بلکه ارتباط و تعامل مدنظر است.

زراعتی مسئول حراست نیز ضمن تشکر گفت: مجموعه اوز و لار تا کنون از همدیگر بهره مند شده اند و تجارب باید بین هم مبادله شود. سعید نجیب زاده معاون اداری و مالی نیز اظهار داشت مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی همه در راستای ترویج فرهنگ و علم گام بر می دارند و اوز نیز در این باره موفق عمل کرده است.

هیات اوز شامل: عبدالعزیز خضری رئیس، پروانه پدرام معاون، محسن مهرآوران مسئول پژوهش، شیما رحمان پور مسئول دبیرخانه، امانی و حسین پور از دانشجویان، محمدصدیق پیرزاد، احمد خضری، احمد صمدانی و قدریه غیاثی از اعضای هیات امنا و بهاره بهبین از مدرسان، حمیرا نامدار از دانش آموختگان و مریم سمیعی از پسین اوز حضور داشتند و در ضیافت ناهار که از سوی دانشگاه آزاد لارستان در رستوران قدسی تدارک شده بود، شرکت کردند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد